• Turkish English German Russian
Steroid Satın Al Ve Anabolik Orjinal Steroid Sipariş Fiyatları
Whatsap Destek Whatsapp Destek

BİR STEROİD KÜRÜNDEN NE KADAR HACİM ALINIR, İLK KÜRDE HANGİ İLAÇLAR KULLANILIYOR, KÜRDE KAZANILAN HACİM KÜR SONRASI NEDEN KAYIP OLUYOR, KÜRLERİN KISA OLANI MI YOKSA UZUN OLANI MI MAKBÜL, ZAYIFLAMAK İÇİN STEROİDLER KULLANILABİLİR Mİ

BİR STEROİD KÜRÜNDEN NE KADAR HACİM ALINIR, İLK KÜRDE HANGİ İLAÇLAR KULLANILIYOR, KÜRDE KAZANILAN HACİM KÜR SONRASI NEDEN KAYIP OLUYOR, KÜRLERİN KISA OLANI MI YOKSA UZUN OLANI MI MAKBÜL, ZAYIFLAMAK İÇİN STEROİDLER KULLANILABİLİR Mİ

Tüm steroid kullanıcıları aynı hızda ve aynı platformda değerlendirilmemelidir. Normal baş ağrısı olan bir kişiye 500 mg parasetamol verdiğinizde vücut ağırlığı 60 veya 90 kilogram olsa bile ortalama yarım saatte tedavi gerçekleştirilecektir. Yani farklı vücut tipleri ve ağırlıkları olmasına rağmen aynı dozu ve aynı ilacı vererek aynı sonucu elde edebilirsiniz. Steroidlerde durum farklı.


Ektomorfik (zayıf yapılı) kişiliklerde kas kütlesi zayıf ve zayıftır. Bu tip kişiler diğer vücut tiplerine göre daha az kas yapar. Bu süre zarfında ne tür steroid aldığınız veya ne kadar doz aldığınız önemli değildir. Aşırı doz sadece sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Vücutta ne kadar fazla kas kütlesi varsa, steroidlerin kaslara bağlanması o kadar güçlü olur. 65 kilogramlık bir sporcunun ve 85 kilogramlık bir atletin kas reseptörü aynı bağlantıyı göstermeyecektir.


Mezomorfik (atletik) kişilerin yüksek düzeyde ilaç kullanmasına gerek yoktur. Bu tipler, sabit dozlarda (periyodik olarak) sürekli sertleşirlerse doğru beslenme ile kalıcı ve yüksek performans elde edebilirler.


Endomorfik (aşırı kilolu) kişiler, önce steroid kullanma istekleri hakkında çok düşünmeli ve programlarını çok iyi filtrelemelidir. İlk ve en önemlisi, endomorfik tipte bir sporcunun beslenme programını düzenlemesi ve steroid öncesi döngü şeklini düzelttikten sonra alacağı ilaçları seçmesi gerekir. Vücutta su depolayan ilaçlar bu tip sporcunun ana düşmanı olabilir ve sporcu için sıvı ve yağı kolayca depolayabilir. Genellikle bu tür sporcuların normalden daha yüksek dozlar alması gerekebilir. Nadiren sabit veya düşük dozlar maksimum etki sağlar. Diyet ve eğitim programı mükemmel olduktan sonra belki ilaçların etkilerini daha güçlü hissedeceklerdir.


KISA MI UZUN MAKBUL EĞRİLER?

Hiçbir steroid ilaç kısa sürede maksimum kas kütlesi oluşturamaz. Yıllardır profesyonel sporcuların uyguladığı uzun süreli döngülerin kas kaybını önlemeye yönelik olduğunu söyleyenler, bir gerçeği kaçırdıklarının farkına varamadılar. Profesyonel sporcular birçok deneyimden sonra uzun döngülerde maksimum kas yapısını elde ettiklerini öğrendiler ve bunları egzersiz yaparak gösterdiler. Nitekim ülkemizde döngülerin uzatılması ile kısa sürenin sürdürülmesi arasında aynı oranda kas inşa edileceği varsayımı, yarışan bazı sporcuların ana fikri olmaya devam etmektedir.


Steroidler kısa bir süre içinde sporcuya hacim katabilir. Bu hacim esas olarak su ve / veya petrolden oluşmaktadır. Sporcular bu süre zarfında çok yanılıyorlar. Bazı yarışmacılar, 3 yıllık sürekli steroid siklusuna rağmen sadece 5 kilogram kas kütlesini korurlar. Kür programına baktığımızda 6 ila 8 haftalık kürler uyguladığını görüyoruz. Döngü sırasında, belirli steroid molekülleri östrojen hormonuna dönüşür. Biz ona tatlandırıcı diyoruz. Östrojen hormonu, doğrudan sodyum sağlayarak vücutta su depolanmasına neden olur. Bu sıvı deposunun bir kısmı eklem bölgelerine ulaşır. Sıvıların depolanması, kas kütlesi çizgilerini örterek pürüzsüz bir görünüm gösterir. Bunun dışında gücü de arttırır. Kuvvetin artması eklem bölgelerinde depolanan sıvıya ve tabii ki kas kütlesinin aşırı gerilmesini önleyen sıvıya bağlıdır. Sıvı depolama, karbonhidrat alımını hacim artırma döngülerinde dengeleyen kişilerde de dengelenebilir. Saf ektomorfik ve mezomorfik tipler aşırı bir problem değildir, ancak karışık endo ve saf endomorfik tiplerde ciddi bir problem vardır.

Sporcular kısa bir kürlenme sonrasında vücut sıvısını kaybettikten sonra geride sadece yağ ve kas bırakırlar. Bu şekilde ne kadar kas ve yağ kazandığı ortaya çıkacaktır. Bu kişiler kür sonrası eğitim ve beslenme programlarını ne kadar iyi takip ederlerse etsinler kesinlikle hacim kaybedecekler ve bazen yıkıcı etkisi olacaklar. Bu durumu yaşayan bazı sporcular, 8 haftalık bir süre boyunca kısa ester ilaçları kullanarak sonuçları görmek isterler. Ancak bu süre zarfında maksimum kas yapmaları mümkün değildir.


Avrupalı ​​uzmanlar, metandienon (dianabol) ve stanozolol gibi kısa süreli ilaçların olmaması gerektiğini açıklayan ilk kişilerdi. asla yalnız kullanılmayın. Amerikalı uzmanlar bu söylentiye güldü. Bugün bunun tek başına alınmaması gerektiğini anladılar. Bu ilaçlar tek başlarına kullanıldıklarında kas kütlesi kadar maksimum etkinlik sağlayamazlar ve iyileşme sonrası hacim kaybı da bir o kadar güçlüdür. Döngünün sonunda bazıları inşa ettikleri kasların bir kısmını kaybeder ve depolanan sıvıyı yağa çevirir. Yani bir tarafta kas küçülürken diğer tarafta yağ depolanır. Kurutma işleminin sonunda görünümün türünü tahmin edebilirsiniz.


Ülkemizde bazıları haftada 3 kilogram kas yaptıklarını iddia ediyor. Ne yazık ki, hiçbir vücut kütlesi ve hiçbir sporcu bir haftada üç kilo kas yapamaz. İki kilogram kas yapmak bile mümkün değil.