• Turkish English German Russian
Steroid Satın Al Ve Anabolik Orjinal Steroid Sipariş Fiyatları
Whatsap Destek Whatsapp Destek

OXANDROLONE ECZANE, OXANDROLONE EKŞİ, OXANDROLONE FİYAT, OXANDROLONE KULLANICI YORUMLARI, OXANDROLONE KULLANIM ŞEKLİ, OXANDROLONE KULLANLAR, OXANDROLONE NASIL KULLANILIR, OXANDROLONE NEDİR, OXANDROLONE SATIN AL, OXANDROLONE STEROİD, OXANDROLONE YAĞ YAKICI

OXANDROLONE ECZANE, OXANDROLONE EKŞİ, OXANDROLONE FİYAT, OXANDROLONE KULLANICI YORUMLARI, OXANDROLONE KULLANIM ŞEKLİ, OXANDROLONE KULLANLAR, OXANDROLONE NASIL KULLANILIR, OXANDROLONE NEDİR, OXANDROLONE SATIN AL, OXANDROLONE STEROİD, OXANDROLONE YAĞ YAKICI

Kilo vermek ve onu iyi tutmak ister misin? Geri dönmek için kilo mu veriyorsun? Eğer öyleyse, kilo vermenin daha iyi bir yolu var; Diyetin tuzaklarından kaçınabilir ve uzun vadede kilo vermede başarılı olabilirsiniz. Mevcut güvenli oral steroidlerden biri olan Anavar'a (Oxandrolone, Anavar ve Oxandrin olarak da bilinir) güvenme zamanı.


ANAVAR NEDİR?

Dihidrotestosteronun sentetik bir anabolik steroid türevi olan Anavar, ilk olarak 1964'te Amerika Birleşik Devletleri'nde Searle Laboratories tarafından pazarlandı ve bugün Pfizer Inc.


Oxandrolone'un kimyasal adı 17β-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-one'dır.


Bu steroidin anabolik / androjenik oranı 322-630: 24'tür ve temelde 306.4442 g / ml moleküler ağırlığa sahiptir. Bu ilacın aktif ömrü 8 ila 12 saattir ve 3 ila 4 hafta tespit edilebilir. Anavar tabletlerdeki aktif bileşen, anabolik steroid Oxandrolone'dur ve inaktif bileşenlerin listesi mısır nişastası, laktoz, magnezyum stearat ve hidroksipropil metilselüloz içerir. Bu steroid, doktor reçetesi olsun veya olmasın, haplar, kapsüller, enjeksiyonlar ve kremler gibi çeşitli şekillerde çevrimiçi olarak kolayca satın alınabilir.


ANAVAR'IN TIBBİ FAYDALARI

Anavar, yaralanma, enfeksiyon veya tıbbi, kronik veya akut hastalıklar sonucu kasıtsız kilo kaybı teşhisi konulan kişilerin tedavisi için reçete edilir. Bu ilaç, çoğu anabolik bileşik gibi, karaciğer yerine böbrek tarafından metabolize edildiğinde hasta hastalar tarafından kullanılabilen çok az steroidden biridir. Aynı zamanda vücut kas kaybı, kilo verme sorunu olan yaşlılar, kemoterapi alan kanser hastaları ve HIV pozitif hastaların tedavisinde de faydalıdır. Bunun ana nedeni, Anavar'ın vücut ağırlığını, özellikle yağsız vücut kütlesini geri kazanma ve koruma konusunda benzersiz bir potansiyele sahip olması ve standart beslenme tedavisine kıyasla hastanede kalış süresini önemli ölçüde azaltması ve yara iyileşmesini iyileştirmesidir. bir tek.


SPORCULAR VE VÜCUT GELİŞTİRİCİLERİ İÇİN ANAVAR'IN FAYDALARI

Anavar vücut geliştirme ve atletizm için karın ve iç organlardaki yağları azaltmak için kullanılır. Bu steroid kullanımı, diğer anabolik steroidler ve performans arttırıcı ilaçlarla ilişkili yaygın bir komplikasyon olan saç dökülmesi ile ilişkili değildir. Mevsimsel kullanım için iyi bir seçim olan Anavar, solunum fonksiyonlarını iyileştirme ve cilt yaralarını iyileştirme yeteneğine de sahiptir. En iyi kesme döngüsü ilaçlarından biri olarak kabul edilen bu steroid, vücut yağını ve ağırlığını azaltma ve onları kontrol altında tutma konusunda benzersiz bir potansiyele sahiptir.


Anavar'ın en büyük faydalarından biri, su tutma olmadan kas kütlesini ve güç kazanımlarını artırma kabiliyetidir. İkinci olarak, bu anabolik steroid herhangi bir dozu aromatize etmez ve vücuttaki doğal testosteron üretimini baskılamaz. Ayrıca, Anavar, Noretandrolone, Fluoksymesterone, MethAndriol ve Methyltestosterone ile karşılaştırıldığında en düşük sülfobromoftalin tutulmasına neden olduğu için karışık dövüş sanatı, powerlifting ve boks gibi ağırlık sınıflarına sahip sporculara da hayran kaldı. Bu faydalara ek olarak, Anavar vücuttaki nitrik oksit seviyelerini iyileştirme potansiyeline sahiptir, bu da kas hücrelerinin hacmini ve kas hücreleri arasındaki sıvıların hareketini arttırır ve ayrıca sentez üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. protein.


ERKEKLER VE KADINLAR İÇİN ANAVAR

Anavar, virilizasyon veya aromatizasyona neden olmadığı için hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Bu ilaç, kadınlarda ikincil erkek cinsiyet özelliklerinin gelişimini desteklemez.


ANAVAR İÇİN TAVSİYE EDİLEN DOZAJ

Erkek sporcular Anavar'ı 6 ila 10 haftada bir 20 ila 100 mg'lık bir dozajda kullanabilirler. Öte yandan, kadın sporcular her gün 5-15 mg Anavar kullanırlar.


Anavar genellikle Halotestin, Proviron, Equipoise, Primobolan, Winstrol ve insan büyüme hormonu ile birleştirilir.